DOŚWIADCZENIA​
PLACÓWKI​

HARCERSKA 23A

przedszkole-harcerska

Przedszkole na Harcerskiej to miejsce, gdzie nauka przeplata się z zabawą. Nasze wykwalifikowane kadry pedagogiczne zapewniają wszechstronny rozwój Twojego dziecka, wprowadzając go w świat nauki poprzez interaktywne zajęcia i przyjemne doświadczenia. Nasza placówka oferuje przyjazne środowisko, które sprzyja eksploracji i odkrywaniu nowych talentów. Dołącz do naszej społeczności i daj swojemu dziecku szansę na wyjątkową przygodę w edukacji!

CH NANICE

PicRetouch_20240316_183512897

Przedszkole w  Centrum Handlowe Nanice to miejsce, gdzie dzieci mogą swobodnie odkrywać świat w miłej atmosferze. Nasza placówka położona jest w otoczeniu przyrody, co sprzyja harmonijnemu rozwojowi maluchów. Nasze programy edukacyjne są dostosowane do potrzeb każdego dziecka, a nasza wyjątkowa kadra pedagogiczna dba o to, aby proces uczenia był nie tylko efektywny, ale także pełen radości i kreatywności. Zapraszamy do naszego przedszkola, gdzie każde dziecko może rozkwitnąć i rozwijać się w swoim tempie!”

BOLSZEWO

PicRetouch_20240310_153335469

Przedszkole w Bolszewie to miejsce, w którym każde dziecko jest doceniane i wspierane w swoim rozwoju. Nasza placówka stawia na indywidualne podejście do każdego malucha, zapewniając mu wsparcie i możliwość rozwijania swoich zainteresowań. Nasze zajęcia są zróżnicowane i prowadzone przez doświadczonych pedagogów, którzy angażują dzieci w kreatywne i interaktywne aktywności. Dołączając do naszego przedszkola, dajesz swojemu dziecku szansę na pełen radości i pozytywnych doświadczeń czas edukacji!

DYREKCJA

a-14